پردرآمدترین ستاره های سال 2017

 
اخیرا مجله مشهور «Forbes» فهرستی از پر درآمدترین ستاره ها را در سال 2017 منتشر کرده است. در این فهرست نام ستاره هایی که از فعالیت های هنری خود از جمله برگزاری کنسرت، تور و بازی در فیلم یا شوی تلویزیونی میلیون ها دلار پول نصیب شان شده، آمده است.
اما آیا می دانید که این ستاره ها کدامند؟ ما در این مطلب نام پردرآمدترین ستاره ها را در سالی که گذشت برایتان آورده ایم.
 
شان کامز
 
شاید تعجب کنید اما شان کامز یا همان دیدی در رتبه اول این لیست قرار دارد. او رپر، بازیگر و طراح مد آمریکایی است که برنده سه جایزه گرمی و دو جایزه ‌ام تی وی شده است.
 
طبق اطلاعات به دست آمده او در سالی که گذشت حدود 130 میلیون دلار را از آن خود کرد که دلایل زیادی  داشت که مهمترین شان تور منحصر بفرد جهانی او با نام « Bad Boy Family Reunion Tour» و فروش سومین خط تولید لباس هایش بود. چه کسی از شان کامز انتظار داشت که رقیبان سرسخت خود را کنار زند و در بالاترین رتبه این فهرست قرار گیرد؟!
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
بیانسه
 
رتبه دوم این فهرست به بیانسه تعلق دارد که درآمد او به 105 میلیون رسید. انتشار آلبوم او با نام « Lemonade» یکی از دلایل پیشرفت او بود. علاوه بر آن این آلبوم وارد سرویس پخش آنلاین موسیقی تیدال شد و آن طور که تیدال عنوان کرده، انتشار این آلبوم تا ابد در انحصارش خواهد بود. او با برگزاری تورهای جهانی نیز توانست درآمد خود را تا این حد افزایش دهد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
جی کی رولینگ
 
اولین کتاب «هری پاتر» جی کی رولینگ در سال 1997 منتشر شد، یعنی حدود 20 سال پیش. از همان سال به بعد بود که مردم دیوانه آثار او شدند و نه تنها برای کتاب که برای فیلم های او هم سر و دست می شکاندند. این نویسنده بریتانیایی توانا در سال قبل، 100 میلیون دلار درآمد داشت که مهمترین دلیل آن نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» بود. اینطور به نظر می رسد که طرفداران هری پاتر هیچگاه از حمایت او دست بر نی دارند.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
دریک
 
چه کسی فکرش را می کرد که دریک یکی از موفق ترین رپرهای جهان شود؟ این روزها دریک با قدرتمندترین ستارگان جهان رقابت می کند. درآمد 94 میلیون دلاری او در سال گذشته گواه این ماجرا است. او بخش اعظمی از
درآمدش را از تور جهانی به دست آورد. او همچنین با شرکت های معتبری چون اپل، نایک و اسپریت همکاری می کند.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
کریستیانو رونالدو
 
حتی اگر طرفدار بازی فوتبال نباشید باز هم کریستیانو رونالدو را می شناسید. سال قبل این بازیکن پرتغالی 93 میلیون دلار به دست آورد که بخشی از آن نتیجه قراردادش با رئال مادرید بود که حاضر شد برای 4 سال آینده مبلغ 50 میلیون دلار به او بپردازد. او همچنین با شرکت نایک همکاری می کند که درآمدش چشمگیر است.  برند کفش، جین، عطر و حتی مجموعه هتل های او نیز همچنان رو به رشد است که مطمئنا آینده درخشان تری را برای او رقم می زنند.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
د ویکند
 
شاید فکر کنید که رابطه د ویکند با ستاره ای چون سلنا گومز یا آهنگ هایی که هر روز منتشر می کند، موجب شهرت اخیر او شده است اما آنچه نام او را در این لیست قرار داده، چیز دیگری است. در واقع درآمد او در سال گذشته 92 میلیون دلار بوده که بخش اعظمی از آن از طریق تور جهانی اش « Starboy» به دست آمد. می توان گفت درآمدی که ستاره ها از تورهای جهانی شان به دست می آورند قابل مقایسه با سود انتشار آلبوم هایشان هم نیست.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
هاوارد استرن
 
هاوارد استرن هنرپیشه آمریکایی، سال گذشته 90 میلیون دلار درآمد داشته که تمام آن از قراردادی که با « SiriusXM»، شبکه ای که در آن فعالیت می کند، به دست آمد. مسلما او تا زمانی که این شرکت چنین قراردادی با او ببندد به شوی رادیویی خود ادامه خواهد داد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
کلدپلی
 
گروه راک کلدپلی چند سالی است که در اوج خود به سر می برند اما سال گذشته،  به لطف تور جهانی شان، سودآورترین دوره خود را گذراندند به طوری که حدود 88 میلیون دلار نصیب شان شد. آنها به دور دنیا سفر کردند و به ازای هر اجرایی که در شهرهای مختلف داشتند، حدود 5 میلیون دلار به دست آوردند. مطمئنا اینهمه طرفدار و حامی موسیقی آنها ثابت می کند که تلاش هایشان ارزش اش را دارد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
جیمز پترسون
 
شاید جیمز پترسون نویسنده آشنایی برای شما نباشد اما بی شک او یکی از موفق ترین افراد جهان است به طوری که در سال گذشته، با فروش 9.5 میلیون نسخه از کتاب هایش، 87 میلیون دلار سود کرد. او همچنین پول زیادی را از قراردادی که برای نوشتن درباره بیل کلینتون بسته است، به دست آورد. شاید او هنوز جی کی رولینگ نشده باشد اما تفاوت چندانی در این لیست با او ندارد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
لبران جیمز
 
حتی اگر چیزی در مورد بسکتبال ندانید، بی شک نام لبران جیمز را شنیده اید. سال گذشته، او از قرار داد سه ساله اش 86 میلیون دلار به دست آورد. علاوه بر آن او با شرکت های معتبری چون نایک، اینتل، کوکا-کولا، کیا موتور و ... همکاری می کند که درآمد خوبی را به همراه دارد. او خودش نیز صاحب شرکتی است که هر روز بزرگ و بزرگ تر می شود.
 
پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید 
 

 
گانز ان روزز
 
گروه موسیقی گانز ان روزز سال قبل بیشترین درآمدش را در دنیای موسیقی نسبت به دیگر گروه ها داشته است. درآمد آنها به لطف تور جهانی شان حدود 84 میلیون دلار بود. این گروه در تور جهانی خود به 5 قاره سفر کردند و با انرژی تمام بهترین اجراهای خود را ارائه دادند که تاثیر زیادی بر درآمد مالی آنها گذاشت. حتی اگر درآمد آنها بین 8 اعضای گروه تقسیم شود باز هم برای تمام شان کافی است.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
راش لیمبو
 
راش لیمبو صاحب نظر سیاسی و مجری برنامه‌های گفتگویی رادیویی آمریکاست که در سال گذشته 84 میلیون دلار را از قراردادش با « iHeartMedia» و مجموعه کتاب هایی که برای کودکان نوشته بود، به دست آورد. شاید زمانی که به فهرست 15 ستاره پر درآمد جهان فکر می کنیم، لحظه ای حتی نام راش لیمبو به ذهن مان خطور نکند اما او خارج از انتظار همگان، این موفقیت را از آن خود کرد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
جاستین بیبر
 
اینطور که معلوم است که طرفداران جاستین بیبر دست از سرش بر نمی دارند. اگر چه خواننده های پاپ بسیاری در سالهای اخیر چون ستاره  درخشیدند اما هیچکدام شان موفق نشدند که ذره ای از محبوبیت جاستین بکاهند. او در سال گذشته 83.5 میلیون دلار را از آن خود کرد. اگر چه او درآمد کلانی را از قراردادش با «Calvin Klein» و « JustMoji» به دست آورد اما همانند اکثر ستاره های دیگر، بیشترین درآمدش را از تورهای جهانی اش کسب کرد.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
لیونل مسی
 
نه رونالدو و نه دیوید بکهام، بلکه لیونل مسی تنها بازیکن فوتبالی است که در لیست 15 ستاره پردرآمد جهان در سال 2017  قرار دارد. این ستاره دنیای فوتبال بخش اعظمی از سرمایه اش را از طریق قراردادش با شرکت هایی چون آدیداس به دست آورد که چیزی حدود 27 میلیون دلار در سال است. درآمد کلی او در سال گذشته 80 میلیون دلار بوده است.
 
 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید
 

 
فیل مک‌گراو
 
بله! ما هم چون شما تعجب کرده ایم. به راستی چه چیزی نام فیل مک‌گراو را در این لیست قرار داده است؟ او سال گذشته 79 میلیون دلار را از آن خود کرد که ظاهرا تمام آن از شو تلویزیونی اش به دست آمده است که البته نوشتن کتاب و شوی تلویزیونی «The Doctors» نیز بی تاثیر نبوده است.
 

 پردرآمدترین ستاره های سال را بشناسید

منبع:برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری

آخرین اخبار

تبلیغات

 
 
 
 
 
 
 
 

برای تبلیغات ایمیل بزنید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید