آغاز بكار نمايندگي انحصاري سيمان نائين در مازندران

 

اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد مردم بنیاد. یعنی اقتصادی که مردم در آن مشارکت حداکثری داشته باشند.

مشکلاتی نظیر بی نظمی اقتصادی، فقدان شفافیت، فساد و بی توجهی به تولید مردمی در زمره مواردی است که یک اقتصاد را دچار چالش جدی کرده و عمدتاً هم به دولتی بودن اقتصاد بر می گردد. سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی، سیاست های اصل ۴۴ و بسیاری از تدابیر دیگری که ایشان در راستای مقاوم سازی اقتصاد ابلاغ کرده اند، همگی سند تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می روند. اینکه چرا امسال به نام تولید- اشتغال در اقتصاد مقاومتی نامگذاری شد به این بر می گردد که از چندین سال پیش که سیاست هایی مانند مبارزه با فساد، خصوصی سازی و... ابلاغ شده است، این سیاست ها به صورت کامل تحقق نیافته است و از این رو ایشان این قید را به اقتصاد مقاومتی افزوده اند. اگر در جهت ۲۴ بند ابلاغی رهبر معظم انقلاب در سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم مواردی نظیر شفاف سازی اقتصادی، رشد حداکثری اقتصادی، اقتصاد پویا و فعال و حرکت در مسیر خصوصی سازی واقعی اقتصاد محقق خواهد شد.
در صدر سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، مردمداری و بنیاد مردمی اقتصاد مورد تأکید قرار گرفته است که در بندهای مختلف این سیاست ها کاملاً مورد تأکید قرار گرفته است.
نقش دولت در تقویت تولید ملی و اشتغال بسیار مهم است آیا می شود روی دولت حساب کرد؟ این سوال را باید در عملکرد مدیرانش در این حوزه جستجو کرد.
این تفکر امروز در مازندران در حال نهادینه شدن است آن هم توسط سازمانی به نام همیاری شهرداری ها که یک سازمان تقریبا دولتی می باشد سازمانی که با تحرکات بسیار خوب مدیر عامل آن یعنی جواد واحدی  بی حاشیه به سمت درآمدزایی، تولید و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری پیش رفته است. واحدی، سازمان همیاری شهرداری های مازندران را با عملکرد اقتصادی اش دوباره احیا  کردند. تحولات اقتصادی بعد از روی کار آمدن جواد واحدی در این سازمان کاملا ملموس می باشد  و امروز خبری بسیار امیدوار کننده از او دل خیلی از دلسوزان استان مازندران را شاد کرده است.

واحدی دیروز طی یک انعقاد قراردادی نمایندگی انحصاری سیمان نائین را برای مازندران به ارمغان آورده است که اتفاق قابل توجهی در حوزه  کاری اش می باشد.  واحدی فردی کاملا آشنا به بازار در حیطه کاری اش می باشد او با این اقدام می تواند درآمدزایی کلانی برای سازمان همیاری شهرداری ها به وجود آورد چرا که پروژه های عمرانی بسیار زیادی توسط دولت و شهرداری ها در مازندران در دست اقدام است و واحدی هدف گذاری بسیار درستی انجام داده است امیدواری زیادی وجود دارد که با این اقدام ارزشمند هم سازمان همیاری شهرداری های مازندران به توفیقات خوبی در حوزه نمایندگی سیمان نائین بدست آورد و هم اینکه افراد  زیادی در این خصوص به کار گمارده شوند که با این اقدام به اشتغالزایی جوانان هم می شود امیدوار بود و هم چرخ های کارخانه سیمان نائین بیشتر از گذشته بچرخد. در پایان این اقدام بسیار خوب را به فال نیک می گیریم و امیدواریم زمینه ساز اشتغال خوب و درآمد سرشار برای مازندرانی ها باشد.

 

آخرین اخبار

تبلیغات

 
 
 
 
 
 
 
 

برای تبلیغات ایمیل بزنید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید