میرزاده برکنار شد/ نوریان سرپرست موقت دانشگاه آزاد

 

خبرگزاری فارس: میرزاده برکنار شد/ نوریان سرپرست موقت دانشگاه آزاد

حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با تصمیم اکثریت اعضای هیأت امنای این دانشگاه برکنار شد.

ادامه مطلب: میرزاده برکنار شد/ نوریان سرپرست موقت دانشگاه آزاد

مقایسه «موراکامی» با «دی‌کاپریو»!

موراکامی

 

 

چندین سال است «هاروکی موراکامی» را یکی از شانس‌های جایزه نوبل ادبیات می‌دانند اما  آکادمی نوبل این دوره ‌هم با انتخاب «باب دیلن»، هواداران این نویسنده ژاپنی را دلسرد کردو آن‌ها را به واکنش در فضای مجازی واداشت.

ادامه مطلب: مقایسه «موراکامی» با «دی‌کاپریو»!

آرزوی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

امیر موسوی

مراسم رونمایی از ۶ جلد کتاب که به تازگی ازسوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی و با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران پیرامون دفاع مقدس به چاپ رسیده‌اند، برگزار شد.

ادامه مطلب: آرزوی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت پلمب شد

پلمپ موسسه پیشکسوت

 

مأموران شهرداری تهران، ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت را پلمب کردند.

عباس عظیمی مدیرعامل این موسسه با تأیید این خبر در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: در حال حاضر مأموران شهرداری پشت در ساختمان هستند و ما در حال جمع کردن وسایل خود هستیم تا از ساختمان خارج شویم.

او گفت: حدود دو ماه است که به ساختمان جدیدی منتقل شده‌ایم که این ساختمان از طرف دولت برای هنرمندان پیشکسوت خریداری شده و از آنجا که متعلق به حدود ۵۰ سال قبل است، تعمیراتی را در آن از تأسیسات و برق گرفته تا بهینه‌سازی فضا انجام دادیم که در این باره مکاتباتی هم با شهرداری منطقه داشتیم و درخواست مجوز کرده بودیم.

وی افزود: برای اقداماتی که انجام می‌دادیم با توجه به هماهنگی‌هایی که انجام شده بود مشکلی وجود نداشت تا اینکه امروز 24 مهر ماه عده‌ای از شهرداری آمدند و پس از گرفتن یکسری عکس رفتند و سپس در بازگشت با یک تیم پلمپ آمدند.

عظیمی با اشاره به بازدید احمد مسجدجامعی و صحبت‌هایی که با عبدالحسین مختاباد (از اعضای شورای شهر تهران) انجام شده است، گفت:‌ شورای شهر تهران از روند کار دیدن کرده بودند و حتی قول حمایت و کمک را هم دادند. در این راستا تماسی هم با رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران داشتند تا آقای علیزاده برای فعالیت‌های ما کمک کنند اما این امر با بی‌توجهی ایشان روبرو شد و به نظر می‌رسد نهایت کمک شهرداری تهران و آقای قالیباف همین پلمب کردن ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت است.

 

 

 

 

 

 

منبع:ایسنا

آخرین اخبار

تبلیغات

 
 
 
 
 
 
 
 

برای تبلیغات ایمیل بزنید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید