مالیات دانشگاه مازندران در حساب شخصی کارمند متخلف

 

 

این کارمند که هم اکنون در زندان به سر می برد ، از نیروهای قراردادی دانشگاه مازندران با 10 سال سابقه کار بود که چک های صادره دانشگاه بابت دارائی و مالیات را به حساب خویش واریز می کرد.


وی گفت : سهل انگاری یکی از کارکنان بانک در بابلسر سبب شد تا این کارمند متخلف مبلغ چهارمیلیارد و 300 میلیون ریال از چک های صادر شده دانشگاه را به حساب شخصی خود واریز کند.
میرنیا افزود: این کارمند مامور ارسال چک ها به بانک بود و انتظار می رفت کارمند بانک دقت نظر اعمال می کرد تا پول ها به حساب شخصی وی واریز نشود.
وی ادامه داد : تاکنون سه میلیارد و 300 میلیون ریال از این پول برگشت داده شد و حدود یک میلیارد ریال دیگر باقی مانده است که ظرف روزهای آینده برگشت داده خواهد شد.
رئیس دانشگاه مازندران گفت: خوشبختانه همکاران ما در دانشگاه مازندران به سرعت متوجه این تخلف شدند و دانشگاه نیز فوری ورود پیدا کرد و کارمند متخلف را تحویل مراجع قضائی داد.
دانشگاه بابلسر هم اکنون دارای 12 هزار و 500 دانشجو است که 750 دانشجو در مقطع دکترا، 2 هزار و 500 دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
این دانشگاه که در شهرستان بابلسر مستقر است، از دانشگاههای معتبر کشور به شمار می رود و دارای 347 عضو هیات علمی ، 300 استاد مدعو و 500 کارمند است. 

 

 

 

منبع ایرنا

آخرین اخبار

تبلیغات

 
 
 
 
 
 
 
 

برای تبلیغات ایمیل بزنید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید